+383 38 222 223 / [email protected]

Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi, viziton KOK-un

Kampionia olimpike Rio 2016, Majlinda Kelmendi, trajneri me tri medalje të arta olimpike, Driton Kuka dhe asistenti i tij, Fatos Tabaku, kanë vizituar zyret e Komitetit Olimpik të Kosovës, me ç’rast janë pritur nga presidenti Ismet Krasniqi. Presidenti Krasniqi i uroi mirë se ardhje heroinës tonë, Majlinda Kelmendi, për të cilën ishte vizita e parë… Continue reading Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi, viziton KOK-un